Szkolenia ppoż Wrocław, Opole, Katowice

Szkolenie z ochrony przeciwpożarowej
Przeznaczone dla wszystkich pracowników i pracodawców.
Celem szkolenia jest zapoznanie się lub aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności w zakresie:

  • przepisów i zasad ochrony przeciwpożarowej oraz ewakuacji pracowników
  • postępowania w razie powstania pożaru i w sytuacjach zagrożeń.

Program szkolenia z zakresu ppoż:

  • Zagrożenia pożarowe w obiekcie, przyczyny powstawania i rozprzestrzeniania się pożarów
  • Zadania i obowiązki pracowników w zakresie zapobiegania pożarom oraz wypadku powstania pożaru.
  • Podręczny sprzęt gaśniczy praktyczna znajomość użycia i zastosowania środków gaśniczych.

Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończenia szkolenia

Szkolenie PPOŻ – Szkolenie z ochrony przeciwpożarowej

Pożar stanowi zagrożenie zdrowia i życia – o tym nie trzeba nikogo przekonywać. Mimo tego wielu z nas ciągle jeszcze nie bierze pod uwagę tego niebezpieczeństwa, myśląc „mnie to nie dotyczy”. Niestety wzniecony ogień nie wybiera swoich ofiar, dlatego zawczasu warto przeprowadzić szkolenie z ochrony przeciwpożarowej.

Wyobraź sobie, że w Twoim miejscu pracy wybucha pożar i nikt z zatrudnionych nie ma pojęcia, jak się zachować. Panika, strach, przerażenie – nie wiadomo, co robić i jak poradzić sobie z tą stresującą sytuacją, co tylko ją nomen omen zaognia. Profesjonalne szkolenie z ochrony przeciwpożarowej pozwala uniknąć tego typu problemów i ma za zadanie przygotować pracowników oraz kadrę zarządzającą danej firmy lub instytucji na zagrożenie związane z wybuchem pożaru.

Prowadzone przez nas szkolenia z ochrony przeciwpożarowej obejmują zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i naukę praktycznych zachowań w razie pożaru, dzięki czemu pracownicy zyskują pełną wiedzę na ten temat. Analizujemy przyczyny powstawania i rozprzestrzeniania się ognia, wskazujemy na potencjalne źródła zagrożenia, uczymy obsługi sprzętu gaśniczego i kompleksowo omawiamy, w jaki sposób postępować w razie pożaru. Organizujemy szkolenia PPOŻ w następujących miastach: Opole, Wrocław, Katowice.